Avatar uživatele
huxa

Jak se postavit na vlastní nohy a říkat, co chcete, případně jak to má být?

Považoval jsem za výhodu nijak nevyčnívat a protloukat se nejlehčí cestou životem, ovšem jak „nacvičit“ odvahu a překonání strachu se ozvat? Například když vám v restauraci nechutná jídlo, když chcete oslovit opačné pohlaví v autobuse a nebo když vidíte v obchodě plačící dítě, na které matka křičí. Jak se ozvat? Jak si zvyknout a brát jako „samozřejmost“ takovéto ozývání se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rigormortis, zzzlatokopka před 3341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

a od čeho máš držku? To ti ji dal pánbů na ozdobu? Prosím tě už přestaň chodit tady a žij taky trochu prakticky. Tak třeba mě zastihneš tady, protože ze skutečnýho (praktickýho) života je mně tak k zblití, že teoretické bytí cíleně vyhledávám a speciálně tady doslova chrochtám. Je to jedinej způsob, jak se přenést z drsné reality života do naivní teoretické iluze, kde i podělaná existence bude vypadat „na úrovni“. Jenže… jestli jsi tady vyrostl? Mazej do života huxo! ;q
Doplňuji:
nečti to, běž a při další křivdě si otevř držku ..buď to vyjde a nebo se sem vrátíš, no co ;q

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rigormortis

Ona ta nejjednodušší cesta nebývá ta nejrozumnější…mys­lete na to v takových situacích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Asi nerozumím…
😉
Prostě to dělej, ne?
Líbí se ti holka v busu – oslov ji (třeba to bude ´ona´, pravděpodobněji ale nebude)…
Nechutná ti – řekni to číšníkovi (když ti hodně nechutná, řekni to rovnou kuchaři)…
Akorát to „plačící dítě“ bych neřešil – od toho je tam ta „matka“…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jíst co je (lepší jak drátem do oka),počkej až nějaká osloví tebe a nehas co tě nepálí…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­bekritika
…nevěř sám sobě a,když to přežiješ,tak možná poznáš ty správné životní hodnoty?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vasil007

Zvýšit sebevědomí, to už někde vygoogluj;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Zjentku → ty ´kecko´…
;-DD

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek