Dena443

Jak se nejlépe dostat do hlavní role ve filmu?

Neočekávám zde nějaké příkladné komentáře, protože toto je fakt o štěstí, ale nějaké tipy, které by mohly pomoct při snažení najít nějakej vhodnej casting..

Nejlepší odpověď
Malvína

Tak obrážej jeden casting za druhým. Buď to vyjde nebo ne. Jiná rada asi není, pokud nemáš známého strýčka, který by ti nějakou fajn roli mohl dohodit.
Určitě to ale nevzdávej po prvotních neúspěších. Spousta známých tváří se vypracovala na své místo po mnoha odmítnutí. Jo a taky… věř si. Naděje umírá poslední! 😉

Jo a ještě dodávám, že hlavní role na první pokus asi neklapne. Když dostaneš nabídku do reklamy nebo nějakou roli vedlejší, vem ji. Čím víc toho na kontě budeš mít, tím budeš působit zkušeněji a nenašlo nováček.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… krom castingů zbejvá postel, ale v dnešní době ??? kde ty filmy budou promítat, když jsou zavřený kina a herci chudáci nemají co žrát …

zjentek

A jsi zajímavá a PŘÍTULNÁ? A dokážeš a především pak CHCEŠ podmanit si druhé okolo sebe? Umíš druhým projevovat FALEŠNOU náklonnost*, i když ti nejde z duše? Umíš se smát, i když se ti VŮBEC nechce? Bo pokud ne, tak ani nepátrej.

  • Podobná vlastnost je bezpochyby hodna zviditelnění, nejlépe fakt v tý hlavní roli, ale taky se musíš „vyskytnout“ v CIVILIZOVANÝM filmovým průmyslu, jinak je snaha marná, Bollywood nestačí! (; (;

Midoc

Prvně začnout s těmi malými rolemi.

autacek

Jak nejsnadněji? Je třeba se narodit nějaké celebritě, pak máš napůl vyhráno, podívej třeba na Čtvrtníčkovou. A jinak je zapotřebí talent a jít štěstí trochu naproti.

Drap

Být nejlepší, lepší než ti ostatní a dříve nebo později si tě možná někdo vybere.

elkon

Pro hlavní roli musíš už mít něco za sebou, nebo být typ, který je jedinečný pro určitou roli. Nějaký tuctový „ksicht“ nemá šanci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Oprava – a ne jako nováček. Ty telefony občas zlobí!! 🙂

Dena443

V pohodě. Díky 🙂