Anonym*

Jak se nazývá tato vlastnost?

Jak jaká je vlastnost člověka, který se má učit do školy ale pokud nad ním někdo nestojí a nedohlíží na něj tak se neučí, a jde dělat něco jinyho.

Nejlepší odpověď
AlfonzSP

Prokrastinace, odkladani

Další odpovědi
elkon

Nezodpovědnost. Takový člověk nemyslí na budoucnost a je lehkomyslný.

zjentek

Je to KOPR.

Rokio

nezodpovědnost a možná i hyperkinetická porucha

Drap

To neni vlastnost, ale diagnoza. Nezodpovědný flink.

paul1

V pubertě to bývá různé, ale pokud je tak nadaný, že mu stačí to, co slyší ve škole,
nebo si jednou něco přečte a stačí mu to k zapamatování, tak je to v pohodě. Znal jsem pár takových spolužáků.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Vzpomínám si, jak jeden takový člověk jednou vystihl tento způsob učení: „Pět minut koukám do sešitu a pak půl hoďky pařím kváka.“ Kvákem se asi rozumí nějaká počítačová hra.