Banshee

Jak se naučit sedět rovně?

pořád sedím shrbená a už mě dost bolej záda, nemáte nějakej trik jak se to odnaučit?

Nejlepší odpověď
fablen

seď na gymnastickém míči

Další odpovědi
led

Ako v škole – ruky za chrbát
Výška stoličky musí byť taká, aby pri vzpriamenom sedení ruka voľne položená na stole v lakti zvierala pravý uhol. Chrbát je opretý krížami o opierku stoličky – nie vyššie a nie nižšie. Vzdialenosť očí minimálne 30 cm od textu.
Teraz to treba už len nastaviť a natrénovať. A únava sa stratí…

BandiOl

Budete muset začít posilovat určité skupiny svalů – Obvykle tam jde o trapézové svalstvo. Dalším krokem je správné vstávání a usednutí na židli, pak strečing zkrácených svalů. Pokud máte zájem můžete se podívat na stránky:

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?zdrava-pater-1.-dil,82

anonym

Dej si knihu na hlavu a seď tak,aby ti nespadla.