LukySsS

Jak se jmenuje film , který se odehrává v době, kdy Anglie a Francie spolu bojovali?

Jak se jmenuje film který se odehrává v době kdy anglie a francie spolu bojovali

Ahoj potřebuji vědět jak se jmenoval film jehož děj se odehrává v době kdy ANGLIE a FRANCIE spolu bojovali …

Je to o skupince lidí co prozkoumávali nějaké vykopávky ve franciii a našly krále a královnu – král měl usekle ucho pak se něco stalo že dostali příležitost někoho najít ale lhali jim přenesly se do té doby kdy bojovala fra/ang mezi sebou

Nejlepší odpověď
led

Proud času