iceT

Jak se jmenoval film?

Jedná se o starší snímek,tak kolem 80tých let,pamatuju si jen scénku z pouště,kolem byly nějaké skály,byl tam chlápek,který sebral nějakou sošku,z jejího podstavce vylezla velká tarantule a kousla ho do ruky.Celý děj filmu se točil kolem té sošky.Děkuji.
Doplňuji:
odehrávalo se to v americe,kde vzali soušku nevím,pavouk byl velký,když vylezl z té sošky,tak ho měl přes celou ruku,kde se soška vzala fakt nevím,a myslím,že když toho chlápka pavouk kousl,tak předtím ten chlápek snad absolvoval nějakou honičku v autě a vyhrál,sošku sna vzal nějaké mrtvole z ruky.Fakt si pamatuju jen ten kousanec,jak pavouk vylezl z té sošky.Ještě mám pocit jako by snad ve filmu zaznělo slovo bonanza,ale dle toho jsem nic nenašla.Film snad dobrodužný,soška asi zlatá,co\koho představovala nevím.Byla jsem malá,když jsem to viděla,takže ani herci mi nic neříkají.A Indiana Jones to fakt nebyl.

Nejlepší odpověď
bolak

  1. kde sebral tu sošku, v nějaký jeskyni?
  2. víš jistě že to byla tarantule, nebo to byl prostě pavouk? :) (jasně že to nebyl třeba sekáč, jde o to jestli to byla určitě tarantule)
  3. byl to asi dobrodružnej film co? co nějaký další žánry, drama, komedie, romantika, spatřilas v tom něco takovýho?
  4. jak ta soška vypadala? byla zlatá? někoho představovala (budhu, boha)?
  5. byly tam nějaký pasti který musel překonat než se k ní dostal?
  6. hrál tam někdo známej, nepamatuješ si?
  7. byly ve filmu i nějaký další postavy?
  8. ten hlavní hrdina byl archeolog?
  9. jak se do tý pouště dostal?
  10. honil ho někdo? někdo kdo taky hledal tu sošku?
  11. proč tu sošku hledal a jak se o ní dozvěděl?
  12. ta poušť byla Sahara? nebo bylo bylo to egyptě, nevíš? nebo alespoň kontinent..

Film jsem samozřejmě neviděl, ale pokud to nebyl Indy, tak když mi odpovíš na co nejvíc otázek, tak ho možná najdu :)

Doplňuji:
Tak jsem na to asi krátkej, zkus:

  1. csfd.cz, sekci „hledej film“ nebo „začátečníci“, pokud se do tý první nedostaneš

nebo

  1. fórum na titulky.com, tak věděj taky hodně

Další odpovědi
JájsemRaibek

Sošku, to mi připomíná jen Indianu Jonese, ale zase tam nevyleze z podstavce pavouk, ikdyž pavouci tam jsou jak jdou tou chodbou.

Nerevarin

To jsem teda sám zvědav, co je to za biják. Ještě by bylo dobrý aspoň napsat, jestli byla potrava pro pavouka běloch, či černoch, či jak přlibližně vypadal. Jaký měl aspoň vlasy atd.

odpomass

Teda jak Indiana Jones a chrám zkázy to docela zní, nicméně ještě namátkou zkus, jestli to nemůže být jeden z těchhle:

http://www.csfd­.cz/film/8933-honba-za-klenotem-nilu/
http://www.csfd­.cz/film/10139-honba-za-diamantem/
http://www.csfd­.cz/film/109789-kletba-hadiho-udoli/
http://www.csfd­.cz/film/5960-pyramida-hruzy/
http://www.csfd­.cz/film/32590-drsny-chlapik/galerie/

Jinak už fakt nevim…