Alesh

Jak se jmenoval tento film?

Bylo o nějacích Vikinzích nebo prostě takových nějakých podobných bojovnících. Žili v nějaké vesnice nebo tak něco a v noci je napadal nějaký jiný kmen. Tak se na ně připravili, opevňovali vesnici a pak si pamatuju scénu, že spali v kruhu ve dřevěném stavení a pak v noci někoho z nich vzbudilo, jak ti nepřátelé ošlapují okolo toho domu. Tak se ti bojovníci vzájemně potichu vzbudili, načež na ně ti nepřátelé vlítli. Pak byla řezba, v ní je nakonec odrazili a ač někteří říkali, že určitě někoho z nich zabili, tak tam ráno žádné mrtvoly nenašli.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co tohle: https://www.csfd­.cz/film/1772-vikingove/prehled/ ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

jj, to je vono! 🙂