Anonym012

Jak se instaluje Windows z USB?

PC nema mechaniku, mam prenaseci HDD, jak nainstalovat Windows? Pokud bude rec o ISO, chci vedet podrobnosti do detailu, co to primo znamena.

Nejlepší odpověď
led

Je to to isté, akoby ste inštaloval z externého Cedečka.
PC musí podporovať externé zariadenie na ktorom je váš inštalačný súbor. ISO je vlastne balík programov, v tomto prípade inštalačných aj s potrebnými dátami. Váš PC pokiaľ to nie je PC z praveku, vo svojom základnom nastavení to spozná a nainštaluje Operačný systém „skrytý“ v ISO.

Další odpovědi
ivzez

Instaluje se stejně jako z ostatních médií.

Ze souboru ISO vytvořte např. programem Rufus
instalační (bootovací) médium a při startu PC/NB
změňte pořadí, v němž má PC/NB nabootovat.

Podrobných návodů najdete v internetu mraky.