petka

Jak se dřív říkalo džusu s vodkou?

Jak se dřív nazýval „koktejl“ džus a vodka?

Nejlepší odpověď
mojitek

za komancu se tomu rikalo „Sputnik“
Jinak oficialni nazev je Screwdriver,cili „Šroubovák“
😉

Další odpovědi
benaja

??Dzus s vodkou!Jinak ne!

led

…neviem, ja som pila vodku riedenú džusom, nie džus s vodkou 🙂

GM

My jsme si dřív dávali v restauraci „šroubovák“, byl to džus s vodkou.

elektrikář

Vyrábělo se to pod názvem džusela v lihovat Krásné Březno v 90 letech to bylo nedostatkové zboží.

mojitek

asi myslite „Sputnik“ ale to byl spatny nazev,spravne je to Screwdriver/Šrou­bovák

anonym

To já zase pil vodku a zapíjel džusem.

vagra

Otrlejší pili vodku s džusem.:D

mojitek

tak to jste teda pekny norci.Ja pil potaji dzus s par kapkami vodky :o)