Jak se dozit stovky ? 🙂 Myslite , ze to muzeme nejak ovlivnit ? A jak ? ( me uz zbyva jen par let ) ,

tak bych to rada " dotahla " do konce. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Můžeme si to myslet,ale neovlivníme.Já to mám taky za pár.Potom „chytře“ popíši,co dělat,aby se člověk dožil. ::))

Další odpovědi
hanulka11

dej pokoj do stovky, ani bych to nechtěla,
možná i genetika má svůj podíl

dědapetr

Do konce to určitě dotáhne každý,dřív a nebo později.

HDMI

nějakej ruskej vědec prý vynalezl nějaký prášky na nesmrtelnost,ale když tě přejede auto tak asi stejně umřeš.

žolik

To máme snad všichni do stovky za pár,uvidíme,hlavně optimismus všechno bude dobré.

Zdroj: žolík