pepe88

Je lék na nemrtelnost?

?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nesmrtelnost neexistuje, není to žádná nemoc.
K čemu by byl lék na něco neexistujícího?

Další odpovědi
Drap

Je to nesmysl. Pokud by byl lék na nesmrtelnost, musela by po léčbě nesmrtelnost zmizet. To by zřejmě nikdo nechtěl. Léky na nesmrtelnost, aby jsme se nestali nesmrtelnými si většinou vybíráme a předepisujeme dávkování sami bez lékařů a převážně to lze hodnotit, jako z blbosti. Mezi takové léky lze zařadit "Drogy, alkohol, cigarety, nezdravá strava, málo pohybu a spousta dalších.

mosoj

Samozřejmě. Příroda tě z nesmrtelnosti vyléčí na to tata.

Kepler

Být smrtelným není nemoc, je to přirozeným důsledkem života. Nesmrtelná je jenom lidská blbost. Lék na to není, jenom se hledají způsoby jak lidský život prodloužit. Je tu ale bohužel miliarda mladých lidí, kteří tady nemuseli být před sto lety.

Klaproth

Zatím neexistují léky na mnohem závažnější nemoci, než je nesmrtenost. Mnoho lidí jí netrpí a farmaceutickým firmám by se vývoj takového léku nevyplatil.

marci1

Prozatím nesmrtelnost neexistuje. Těžko říci, jestli někdy bude existovat. My se jí asi nedožijeme a je to super. 🙂
http://tn.nova­.cz/clanek/mi­liardar-pry-nasel-lek-na-nesmrtelnost-pomohl-mu-pocitac.html

Anikitos

Za předpokladu, že by nesmrtelnost byla skutečná (já její existenci nepopírám), tak by takový „lék“ neexistoval – pak už by to nebyla nesmrtelnost, protože by tak byl popřen smysl jejího účelu – nikdy nezemřít za jakýchkoli okolností!

V většině mytologií světa se nesmrtelnost vyskytuje hlavně u bohů, kteří mohou být lapeni, uvězněni jinými bohy nebo podle některých autorů (Homér) i zraněni, ale nikdy nemohou být nijak zahubeni – od jejich zrození je jejich existence věčná.

Další, kdo je nesmrtelný je Héraklés, který se narodil jako smrtelník (polobůh), ale po smrti se stal bohem a dosáhl nesmrtelnosti; pak také fénix, který se vždy znovurodí ze svého vlastního popela nebo draci v některých mytologiích.

Roman71

Lék na nesmrtelnost neexistuje a není v moci lidí ho vymyslet.
Je tu ale jistá možnost – žít věčně.. za jistých okolností.

Janovo evangelium 17.kapitola 3.verš říká:
„To znamená věčný život, že přijímají poznání o tobě, jediném pravém Bohu, a o tom, kterého jsi vyslal, Ježíši Kristu.“ (Ježíšův pravdivý výrok)

Admin2

Zkuste se občas podívat do archivu. a přečíst si i jiné názory na nesmrtelnost.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20je%20to%20s%2­0nesmrtelnost%C3%ADt