Nechápavé

Jak se donutit chodit každý den běhat,cvičit apod..?

Nejlepší odpověď
Alesh

Nejlépe vlastní hlavou, tj. vlastním rozumem, vůlí, jinak to asi nepůjde.
Na druhou stranu, proč to hned hnát do extrému, pro začátek netrénované osobě stačí dva, tři lehčí tréninky týdně. Jinak to velmi rychle omrzí a též hrozí nějaká ta zdravotní újma, pokud to tělo není trénované.

Další odpovědi
marci1

Donutit se nelze. Musíš chtít, těšit se na to a mít z toho radost. Za ty endorfiny to stojí. 🙂