Jak se díváte na křížení ras a celkově na čistotu rasy?

Já jsem čistokrevný běláček,a moc se mi nelíbí, že si černoši berou naše holky.
Doplňuji:
Ale vždyt takhle ůplně zanikne náš čistokrevný rod běláčků – bílá pokožka,modré oči, světlé vlásky!!!Vy to nechápete…

Nejlepší odpověď
quentos

a proč ne? Ať se každej kříží, s kým chce, ne? Proč se to snažit omezovat? Míšenky jsou pak náhodou vzhledově velice zajímavé.

Další odpovědi
anonym

Pestrost genetické výbavy vylučuje riziko degenerace.
V tvém případě se zdá, že pocházíš z úzké příbuzenské plemenitby.

fcoop

Jestlipak víš,ty čistokrevný běláčku,že tvoji,moji,naši předci přišli z Afriky?

MK44

Je otázka, do jaké míry je pojem „rasa“ relevantní a do jaké umělý. Rasy totiž nemají jasné hranice. Když se naši prapředkové vydali do světa, pravděpodobně z Afriky, rozdělili se na skupiny, které se dále vyvíjeli ve vzájemné izolaci. Tím vznikaly genetické odlišnosti. Tradičně se hovoří o bílé, černé, rudé a žluté rase. Ale co indičtí drávidové, austrálci nebo melanésané. Jsou to samostatné, „plnohodnotné“ rasy nebo nějaké přechodové či smíšené typy? Američtí rudoši jsou geneticky příbuzní s obyvateli severovýchodní Asie, s mongoloidní rasou. Do jaké míry je správné je označovat jako samostatnou rasu? A mongolové jsou podobní Číňanům, na jedné straně. Na druhé straně jsou podobní i turkickým národům. A ty jsou podobné jak mongolům tak indoevrpanům nebo semitům. Je turkické obyvatelstvo samostatně vzniklou rasou nebo jsou to „kříženci“ mongolů a bělochů?

K míšení „ras“ docházelo prokazatelně už ve starověku. Například v Egyptě se mísili běloši, hamité a semité s černochy. A propos černoši. Zdá se, že negroidní afričané jsou nejmladší rasou. Vyvinuli se v Africe až po té, co ji naši předkové opustili. Ti tedy ani nemuseli být moc černí. Černoši se rozšířili po střední Africe a rozdělili tak bílou rasu na severní a jižní část. Z té jižní ovšem zbyli toliko křováci (Sanové – to jsou ti, co hráli ve filmu „Bohové musejí být šílení“).

Bude-li v rámci globalizace pokračovat míšení populací, budou naši potomci vypadat ponejvíce tak, jak dneska vypadají lidi na Kubě nebo v Brazílii. Nejčernější černoši a nejbělejší běláčci nejspíš vezmou za své. Koneckonců genetici už před časem přišli na to, že geny, které mají na svědomí modré oči a žluté vlasy, nejsou dominantní. V křížení „ras“ tedy zaniknou.

Kdo ví, co bude. Ale radši se koukejte smířit s tím, že Váš praprapravnuk bude přičmoudlej, tmavovlasej, s poněkud užšíma očima a baculatými rtíky … 😉

A že se Vám nelíbí, že si černoši berou naše holky? Komu by se to líbilo?! Pěkně jim to vraťte, aby si nevyskakovali. Sbalte jim nějakou prdelatou černou babu a řádně jim pocuchejte rasový profil … 😉

mojitek

tak běláček asi těžko. Nehledě na to,že „my -běláčci“ jsme ve skutečnosti mix různých ras :D Jinak informace,že si černoši berou ""naše"" holky mi fakt nedává spát :DD

NikkiHeat

Neuznávám to a nelíbí se mi to. Většinou ta manželství stejně nedopadají dobře, akorát pak musíme poslouchat jak nějaká Češka bečí v televizi…

marci1

Naši prapředci byli černí a pocházeli z Afriky. Pravděpodobně nedostatkem vitamínu D jsme se stali bělochy.
Všichni jsme stejní, máme srdce, plíce, mozek.:-)

http://zpravy­.aktualne.cz/kde-se-vzali-belosi-vedci-maji-novou-teorii/r~i:ar­ticle:646125/

Drap

Ale to je tvůj problém. Netuším, co s tím chceš dělat. A jak si můžeš být tak jistý, že jsi "čistokrevný ". Znáš přesně své předky alespoň 5 generací zpět ?

Adula.57

Taky se mi to nelíbí, hlavně když támhleta holka má mámu ze Slovenska, tátu z Toskánska, dědu z Afriky, babi z Indie, atd… V téhle době je každý takový in a už kvůli tomu se mi to nelíbí, ale myslím že kdyby se o tom tolik nemluvilo, tak by to lidé nedělali, nebo se o to nezajímali. Na druhou stranu to chápu, prostě chtějí mít dítě a do toho jim nemá nikdo co kecat.

Mirdas

A proč zrovna jen černoši ?
U Arabů by vám to nevadilo, které jste zde již několikráte propagoval ?

petra15

Ale Vanasi, vzdyt kazdá bílá zena si preje cernocha za muze, nebo aspon jednu noc s cernochem…:)xD(?, = castý predsudek)
Jen vy chlapi nemáte cernosky rádi:)
Je tu 10 odpovedí a 8 by z toho v osumdesátých letech platilo na gymplu jako konformní, komunistické, jen NikkiHeat a Adula.57 by dostali petky, a já sestku a vyhazov. A ze predci prisli z Afriky ? Já si na to nepamatuji, a to mi muze být klidne 10000 let. No nevím, jestli to ted chápete, ono je mezi vedou a kecálkama jeste dost místa…:-)
A jak to tedy vypadá s ceským vlastenectvím ?(Asi né moc dobre) Cesko rozpustit, nebo pripojit k Nemecku a Rakousku ? ( K Ukrajine by nikdo nechtel – tedy ani pred 20 lety, nemyslím dnes:-))
Já jsem pysná Evropanka a zádné strachy, Evropani nevymrou, a belosi v USA
taky né. Proc belochum v USA cernosi tradicne smrdí ? Soudruzko ucitelko, já jsem rasistka:-)xD

krftwrk

vanasi > nesnaz se trollit ve stylu pravicak88, bud originalni !

petra15

🙂