Rokio

Máte rádi černochy, běloši?

Já mám černé rád. Mám je dokonce raději než Araby a Romy. Arabové a Romové jsou rasy europoidní. Z toho plyne, že svojí rasou částečně pohrdám a naopak vychvaluji černé.

Myslíte si, že jsem rasista?

Odpovědi
paul1

Nevadí mi.

Drap

Mluvíš spíše ne jako rasista, ale pomatenec. Jak víš že nejsem černoch?

aliendrone

Ty nevíš, že ČERNÁ barva pohlcuje světlo/teplo, zatímco bílá ho odráží? Máš ty vůbec ponětí o výši příspěvku ohořelých stromů ke globálnímo oteplování? A to nemluvím o bezpečnosti nočního silničního provozu… ;) :D :D

Vrátí se Kepler z afrického safari a zjentek se ho ptá: „Tak co jsi tam ulovil?“
Kepler: „No, složil jsem 7 gazel, 3 slony, jednoho lva a 64 nouplízáků.“
zjentek: „A co je to ten nouplízák?“
Kepler: „To je takový černý, zběsile to kličkuje a vříská "NO PLEASE!“

Jinak si nemyslím, že bys byl rasista. A pokud bys náhodou byl, tak věř mi, že je to jeden z tvých ZANEDBATELNÝCH problémů (oproti jiným). ;) :D :D