maschin

Jsou Asiati krutější než my?

Mě se zdá že ano. Oni jsou schopný mučit a zabít člověka tak brutálně, že je to pro nás nepředstavitelné. Čínská historie je plná milionů mrtvých v důsledku válek, nemocí a hladomoru. Četl jsem, že v 17. století probíhalo v Číně povstání, kdy nějaký šílenec nechal v jedné provincii vyvraždit 6 milionů lidí. A ten masakr byl dost krutý i na kruté čínské poměry. Takhle jsem to četl doslova. Znamená to, že obyvatelé dálného východu jsou daleko krutější než my? No nechtěl bych padnout do rukou čínské mafii…

Odpovědi
zorro

Ono je Japonsko v Africe?

S. Milošević

My taky, viz 90. léta.

lexx

ale světovou válku zatím ještě nevedli ani jednu

led

Krutosť nemusí byť len fyzická. Horšia je krutosť duševná a v tom civilizovaná Európa a Amerika hrám prim.

anonym

S. Milošević – Kdo my,cizinec není našinec, ale napůl Japonec?
http://echo24­.cz/img/54a7f1b1e4­b0a2b0b4d9be3a/450/300?_­sig=C6gLbiGO-WouhgSn7jfwje­oB8FxEz-AnrRN9YSqBnRE

anonym

S. Milošević – Arkan, Stupid a internetová vtěrka…v kolikati podobách se ještě chystáte "se sem vždy nějak dostat"a v neposlední řadě se i vlastně prezentovat z nudy jenom, ať neuděláte tatínkovi ostudu jako minule!