Kuchařosatan

Jak se dá zastavit koronavirus?

Odpovědi
Edison

Odpovědí specialistů je plný internet. Všech specialistů… i těch pseudo. Chceš snad další pseudoodborné žvásty?

autacek

Zastavit se to nedá, je jen otázka, jak to půjde rychle a kolik lidí to nakonec skolí.

Kajoch

Velmi obtížně…v podstatě vůbec.Možná až amíci vypláznou vakcínu…

Pepa25

Postupem podle platného pandemického plánu ČR.

mosoj

Až ho to přestane bavit, zastaví se sám. Podle těch žvástů v diskusích si to ale lidé zatím nezaslouží. I zde jsou uživatelé kteří z toho mají prču!