dust8

Jak se chováte, abyste co nejvíce měsíčně ušetřili?

Nejlepší odpověď
Malvína

Chovám se slušně a proto ušetřím 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Chjo… Neposlouchej rady investičních poradců, bankéřů, chytristiky příruček „jak na to“ atd.! :(
Jedna věc je úsporně si počínat a racionálně/efek­tivně jednat, něco jiného je „co nejvíc ušetřit“. Pamatuj – „šetření“ je ABSOLUTNĚ NEJHORŠÍ způsob, jak akumulovat prostředky. Správný způsob je hledat cesty ke zvýšení PŘÍJMŮ, což pokud budeš nemístně šetřit (hrdlit) je zcela neproveditelné. Aneb KDO MAŽE, TEN JEDE! ;) :D :D

marci1

Nesnažím se co nejvíce měsíčně ušetřit. Stačí mi to, co uspořím. Žijeme jen jednou a nepotřebuji mít miliardy! 🙂

Viktorie II.

Spořivě, to dá rozum.

Kepler

Nekupuji zbytečné věci, i když se mi líbí. Než něco koupím, zvážím jestli to opravdu potřebuju. Skoro všude svítím LED zdroji, nemyju nádobí pod tekoucí vodou. Ráno zastavím hodiny, protože je už vidět na kostelní 😊

Drap

úsporně

hapiky

Umiarkovaně.

Rokio

Nepoužívám hodně šampónu, sprchuji se místo koupání, používám málo deodorantu a neholím se.

Kromě toho takè nekouřím, nepiju a neberu drogy.

elkon

Chovám se úplně normálně (nepotřebuji nějak drasticky šetřit), ale neutrácím za zbytečnosti. A nekupuji očividně předražené věci.

Schluker

Penize je snazsi vydelat nez usetrit. Takze asi tak…

aliendrone

Malvína>>> Sakra! VŽDYCKY, když jsem se zachoval „slušně/správně“, tak mě to stálo majlant (případně velké nepříjemnosti). O nějakém výnosu/výdělku nemůže být řeč. Tož V ČEM TO VĚZÍ? ;) :D :D

(Jestli to je ale rada ve stylu: „Vyčůrat, pomodlit a spát!“, tak předem děkuji, ale to není nic pro mě. ;) :D)

Malvína

Haha, tak to teda budu muset mlčet 😁

To víš, nabízelo se to. Například nejsem vandal, nic nerozbíjím a nedělám jiné škody. 😁 Ale nemysli si, taky mám své neřesti, na kterých by se dalo ještě víc ušetřit. Třeba cigára. Budiž mi však odpuštěním, že mám krabku na čtyři dny a snažím se přestat! 🙂