Jan12345

Je lepší dát najevo city hned, nebo až po chvíli? A co milované osobě napsat?

Chtěl jsem se zeptat je lepší si psát s holkou dyl a pak jí napsat, že ji miluji, nebo po chvíli (nemám na to takovou odvahu) a co jí napsat pěkného? Ne jen miluju tě. Zajimaly by mě vaše názory .

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší je nepsat jí vůbec. Mnohem lepší je s ní mluvit. Nedělej takový ty trapný „triky“, prostě na rovinu. To, že si to s ní chceš rozdat, pozná tak i tak, takže je lepší jít přímo, ať ti důvěřuje.

Pokud nezabere, dej ji nějaký ten tučnější peníz, ono se poštěstí.

Další odpovědi
marci1

Napiš jí něco hezkého, něco o tom co ji zajímá. To, že ji miluješ, jí napiš, až to budeš skutečně cítit. 🙂♥

klumprt

Jak píše fgh, láska není o nějakém přiblblém psaní. Dej si s ní rande a tam jí dej pořádnou pusu. Nevím kolik ti je, proto raději nedoporučuju další z rejstříku aktivit, které se s děvčaty obvykle provozují.