Questman

Proč má většina mužů tak nízké nároky na partnerky a většina žen tak vysoké nároky na partnery,když žen je na světě víc?

Doplňuji:
Nezajímají mě odpovědi dobře vypadajících kluků, vy nemáte co řešit ani si na co stěžovat, ohledně téhle věci ;)

Každý tlustý člověk nemusí mít „ručičky dozadu“ ani nemusí být líný, genetika je holt někdy pěkná ku*** ale to lidi jako nemůžou pochopit ;)

Nejlepší odpověď
badisko

Tak to mluv za sebe a nebo je zde moznost ze mas zvlastni pratele …jinak to nevidim …ono take zalezi zda mas co nabidnout a pokud jses obrazne receno down ..tak se tezko dostanes k slecne ktera ma navic …pokud ji nemas co nabidnou je to bida stim se smir.. takze pokud se chces dostat nekam vys …tak na sobe delej ..jinak to nejde …:D
Tyjo to je zase jednou otazka sorry …
PS ; poloz si sam otazku …proc by byla nejaka zena z nekym kdo je totalni magor rucicky mu jsou dozadu a tak nema penize a nemuze ji do budoucna zabezpecit a jeste je obezni (svym pricinenim a dalsich milion veci kolem … ?…Ja se jim nedivim take si vybiram pekne slecny ..jsem sice povrchni to vim …ale proc ne ?…
prece nebudu z nejakou seredkou jen kvuli tomu ze ma dobre srdce ..to muze mit i pekna holcina …

Další odpovědi
anonym

Já tedy nevím – mám na partnerku dost vysoké nároky…
„Nízké“ má ona – jinak by mne nemohla chtít…
;-D

Doplňuji:
Ad Doplnění: To, jak vypadáš objektivně není vůbec důležité (a holky na to nehledí – nebo jen minimálně).
Důležité je, jak se cítíš, jak se chováš.
😉
BTW – dík za lichotku – „dobře vypadající kluk“ – to mi asi ještě nikdy nikdo neřek´ – jen kdybys mne viděl…
😁

Pepa25

Neřekl bych, že to je o požadavcích. Spíš je určité procento mužů, kteří jsou tzv. nepoužitelní a proto to mají ti použitelní jednodušší než dámy jejich věku …
Doplňuji:
Trvám na tom, že chlapi to mají jednodušší – jen se někteří možná příliš podceňují (znám z vlastní zkušenosti). Na druhou stranu je určitě lepší si o sobě myslet spíš míň než víc …

Kiti

Nemám pocit, že by muži měli nízké nároky na ženy.
Doplňuji:
Zároveň mi u většiny žen nepřijdou nároky přehnané, a když je moc náročná, tak si to můžete vyjasnit, nebo si najdi lepší :)

marci1

Velké části mužů stačí, že je žena krásná a mladá. Velká část žen si klade nároky na to, aby muž byl byl finančně zajištěný, měl nějakou pozici na společenském „žebříčku“, aby ji zajistil a měla se dobře.
Bohužel je to obojí tak trochu špatně. Nejlépe je když oběma záleží na tom, že je něco k sobě přitahuje, zajímají je podobné věci, je jim spolu dobře, rozumí si, mají společné cíle, chtějí život prožít v klidu, pohodě a klidné rodinné atmosféře. Zní to trochu jako „klišé“, ale je tomu podle mě opravdu tak. 🙂

ptáč

V jednom domě bydlí jedna hloupá nána. Moc rozumu nepobrala, ale to má po mámě. Ta kdysi rozdávala obědy v závodní jídelně, jinak ani vařit neuměla. Kradla příbory. Dcera v pětadvaceti letech neuměla uvařit brambory. A k ní se nastěhoval, zcela nedávno takový chudák, no prostě úplný blbec. Oni si spolu dobře rozumí. On přidává někde na stavbě, pak vezmou rádio a pár cédéček a jdou dělat diskotéku. Vyfotí se tam, ukážou na internetu fotky, on se tam ožere a udělá ostudu. Ona studovala francouzštinu, kdyby nebyla líná jak veš, tak se uživí jako překladatelka. Má asi 25–30 letou dcerku, která už v patnácti chodila s černochama do postele. Ukazovala se s fotkami na internetu, přezdívku komponovala do francouzského jazyka ale to jí nepomohlo, ale i tak něco vyválí. On i ona si vyhovují, protože neřeší nic, nemají problémy. Kromě dlužném na nájmu. Její matka už umřela, ale byt je stále psán na mrtvou. Jak si mohou rozumět, když nic neřeší? Řeší akorát sousedy, chlastají v hospodě, ten její přítel ji dostal kde ji chtěl mít: udělal z ní kamaráda na pivo. Posedávají před barákem, čumí lidem do oken, pomlouvají kdo s kým. Tento vztah jim vyhovuje, jestli se mají rádi, to se nedá říct. Holt jablko nepadá daleko od stromu. Když se sejdou dva, oba se přesvědčují navzájem, jak jsou ti druzí blbí. Ten nízký nárok na partnerku je v tomto případě evidentní. Svoje jizvy na obličeji si už zakrývá makeupem. Když mi kdosi poradil abych si i namluvil, protože se budu mít dobře, musel jsem odmítnout. Něco tak pitomého co se nehodí ani do postele, a ještě by doufala že s ní vyměním její jednopokojový byt aby měla větší, protože by s námi měla bydlet její pouliční dcerka, to by byl tedy průsjem. Zemřelá matka kuchařka chodívala klepat po sousedech obsazovat židle. Rozebírali při každodenních kláboseních kde co, kde koho, co ráno vařila, jak je dcera na ni sprostá. Že je dospělá, že se nechce odstěhovat, byt je malý, jsou tam 3 a ještě jezevčík s kočkou. Že platila někde korunu za něco, že jí bolí srdce a že nemůže chodit. Dcera ji využívá, bere jí peníze, prý je blbá atd. A tak partnerka měla tak vysoké nároky které pojmenovávala jako dobrý charakter, zájem… Tak zájem mají. Ale takové duševní živoření a úpadek, to mi připomíná veteš z ghet. ilustrační obrázek http://cdn.gos­siponthis.com/wp-content/upload­s/2012/12/gos­sip.jpg?6a06a5

arygnoc

muži sú realisti.
ženy snívajú.

;)

Questman

Dobře řečeno :)

Questman

Kiti
jak jinak si chceš vysvětlit, že ošklivý a tlustý holky mají hezký kluky, zatímco většina tlustších nebo ošklivějších kluků je sama? ;)

badisko

K tvemu doplneni …musim rict ze je to tedy jen v tobe …nebo v kamaradech ..osobne mam zname kteri maji krasne slecny a nejsou nejak stihli nekteri jsou spise jak to rict slusne …malinko obezni ..:D ale maji v sobe naboj …jakousi auru a i pres obeznost o sobe nemaji spatne mineni …ja osobne nejsem vzrustem nejaky obr …pri me vysce 164 cm se za obra nemohu povazovat …ale priroda to co mi odebrala na vysce mi pridala na vyrysovanosti svalstva a jeho obemu a to i bez fitka mi dokonale staci prace a nejaky pohyb (jsem kamenik ):D…obcsne behani plavani atd …ikdyz sam sebe dokazu obcas kritizovat za to… jakej jsem a jaky bych mel byt …
Nicmene …nehazim vse na svou vysku a nekterych na obezitu …jsem jen clovek a miluji zeny… tak proc nebyt mily a pozorny prubojne a nejit si za svym ..atd .....pokud chces fajn navod na upoutani slecny …tak dnes padl u konkurence ( vedlejsi poradna )nemuzu jinak nez snim souhlasit …:D byl proste dobry …ikdyz kazdy mame sve ze…:D

anonym

To není ani tak vysokými nároky holek, jako nízkým sebevědomím těch kluků…
😉
Ze zkušenosti vím, že ´sbalit´ lze (aspoň krátkodobě) v podstatě každou (s jistou mírou přívětivosti dodám – nezadanou, i když to není pravda).
😉

badisko

Presne mowla …nejlepsi je slecna jako mlha :D my dva …uz vime sve .....Respekt :D

anonym

😉
Vyzkoušeno dlouhodobým intenzivním zkoušením…

Kiti

Ještě k tématu, většina párů v mým okolí je přiměřená. Jakože kluk i holka jsou na tom podobně.

Kiti

Mno tak to ti nevysvětlim. Asi se hezkým klukům líbí, když má hoka velkej zadek a větší prsa, což většinou znamená že je i „tlustá“.

badisko

Kiti …k tve doplnujici odpovedi …Ty nejsi zena …Ty jsi zatim svist … …:D