Na které straně postele spíte, pokud spíte v páru?

Z pohledu od nohou.

Já osobně vpravo, pokud se jedná o spaní doma. Jinak si vybírám stranu, která je nejblíže ke zdi.

Nejlepší odpověď
Emefej

jiná

Záleží na tom, kam mě pes pustí.

Další odpovědi
anonym

pravá

Když jsme se nastěhovali a zařizovali ložnici, tak dětská postýlka vycházela lēpe na levou stranu, takže aby to manželka měla blíž k postýlce, tak spala vlevo.No od té doby to už však zůstalo i když děti jsou už z domova a máme vnoučata.

anonym

jiná

Muž leží u mojí levé ruky. S těma nohama to nějak nechápu, tohle je jednodušší.

Děda Louda

jiná

Převážně spím na vrchní (horní) straně postele. Sám i v páru.

arachis

pravá

msi

levá

Front

levá

gecco

jiná

Vždycky mezi dveřmi do místnosti a partnerkou…
😉

Luxx

levá

Conchus

levá

sevos

levá

Klarka12

pravá

Poklička

levá

anonym

podle toho, kde zrovna usnu

Kam sebou praštím.

ReHu

Mužský v noci vstával, chodil do práce na směny, tak spal blíž ke dveřím.