karol11

Když je holka ve 30 sama, co to o ní značí?

Nejlepší odpověď
gecco

Takto řečeno to neznačí nic…
😉
Chce-li být sama a je sama, znamená to, že je soběstačná a šikovná…
😉
Nechce-li být sama a přesto je, může to mít vícero příčin

  • je neschopná (neochotná k) soužití
  • je protivná či nesnášenlivá
  • je příliš náročná či nerozhodná

Další odpovědi
Drap

Značí to, že si doposud nenašla anebo ani nehledala partnera. Nic víc a nic méně.

ivzez

Že je sama.
Možná, že nestojí o partnerství s někým, kdo se na její
případné pohnutky vyptává v internetu neznámých lidí, …
[Ptát se na pohnutky či důvody musíte jí, my ji neznáme.]

mosoj

Bez souvislostí NIC!!!!!

Alesh

že ji je 30 a je sama

led

Len to, že nestretla človeka, s ktorým by chcela spoločne tráviť večere a raňajky

Nuk nuk

Může to značit cokoliv, může k tomu mít různé důvody, ale záhady v tom nehledejte.
Já jsem byla také ve 30ti sama :)

Kepler

Kromě výše uvedeného bych ještě přidal: neumí se seznámit, je příliš dominantní a muži se jí vyhýbají, nebo je příliš hloupá a nepřitažlivá.

bububabu

"Někteří nežijí v manželství, protože jsou k tomu od narození nezpůsobilí; jiní nežijí v manželství, protože je nezpůsobilými učinili lidé; a někteří nežijí v manželství, protože se ho zřekli pro království nebeské. Kdo to může pochopit, pochop.“ Matouš19:12