autacek

Jak rychle vás kdy povozil inflační kolotoč?

Odpovědi
aliendrone

Stříhali mě do hola, la-la, jako všechny dokola! :( :( :(

Už jsem ALERGICKÝ na slovo „inflace“, což je pouze zakrývací termín pro LOUPEŽ!

Když si dáš do sklepa 20 konzerv a za 2 roky zjistíš, že je jich „jen tak samo od sebe“ pouze 18, jak to nazveš, co uděláš?

  1. Budeš řvát „zlodějíííííí!!“!?!
  2. Budeš jásat, oslavovat Havlovic prase a obhajovat systém, který to umožňuje/způsobuje?

Půjdeš si o5 pakoušsky hodit papírek NEBO zkusíš NĚCO JINÉHO? ;) :D :D