Avatar uživatele
anonym

Jak rodiče reagovali na vysvědčení? Byli doma výprasky, nadávání, vyhrožování, zákazy, zarachy na celé prázdniny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem sice uz rodic , ale verim , ze tady vsichni jsme " normalni " rodice a tudiz zadne dite zde ( ale doufam , ze ne jen zde ) nema takove problemy. !!!
Bohuzel ale ctu i tragicke zpravy a nechapu. Ne , ze nechapu to dite , toho studenta … ale ty dospele. Nemuzu na to ani myslet. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

U nás byla jen chvála, lepší už to vysvědčení být nemohlo.
Akorát dcerka prohlásila: „No jo, už je to nuda, zas samý…“ (A to se může ve škole přetrhnout a když dostane dvojku, drží smutek…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Pro Deli. Když dcera přinesla domu první kouli, tak jsem byl konečně spokojený rodič. Okolí se na mne dívalo divně, ale podle mne takové dítě je pro život lépe připravené když se čas od času potká s neúspěchem, než když je stále na špici a s prohrou se prakticky nesetkává. Viděli jsme to potom na jejích kamarádkách se samými 1, že potom měly třeba na vysoké velké psychické problémy když zápočet neudělaly hned na poprvé.
A pokud si vzpomenu, tak vysvědčení u nás bývaly v pohodě – i ne zrovna šičková známka se brala podle toho jestli se dítě připravovalo na daný předmět, či jestli přemět nerespektovalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
labi

mě dávala mamka výprask za vysvědčení v 1 pol.,za čtyřky abych nepropadl,a taky jsem nikdy nepropad

před 3240 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek