Dzejkob

Jak říct mému otci, aby na hranolky nedával tolik soli?

Vždycky, když můj otec dělá hranolky a následně je všechny solí, tak asi nezná míru a vždy (opakuji, vždy!) je přesolí a to tak, že chutnají tak, že se po nich kroutí huba.

Jak mu říct, aby je tak nesolil? Za odpovědi děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

tati prosím nesol mé hranolky,já si je osolím sama děkuji

Další odpovědi
Miroslavst

Tati, nesol ty hranolky! Děkuji ti.

hanulka11

Prostě si je odeber než je osolí
Řekni mu ,že je nebudeš přesolené jíst a nejez je , třeba se poučí

FOG

Tati,zas je to jak silnice v zime.

Jahoda

Jak to říct? Normálně. Až bude dělat hranolky, popros ho, aby je nesolil, ale že si je osolíš sám podle sebe… :)

panenka

Tak mu řekni Tati mě to nesol já si to posolím sám.

ten který je

Řekni mu – Táto nedávej tam tolik soli.:-)