dudu

Jak řešíte dopady nemoci zvané „homóza“?

Znalci vědí, že diagnóza zvaná homóza popisuje stav kdy se „hoví..o“ mísí s mozkem.
S přibývajícími léty se bohužel s tímto aspektem setkáváme stále častěji.
Letos měla např. „tu čest“ perlit moje větší polovina a sice:

  • počátkem léta jsme od naší obce k podpisu obdrželi dvě paré smlouvy o pronájmu hrobního místa na hřbitově.

Dokumenty jsme podepsali a originál připravili k předání na úřad. Vše proběhlo relativně v pořádku až na fakt, že druhý den kopie citované smlouvy nebyla u nás ani po marném hledání k nalezení.
Světe div se, neboť včera se vše navrátilo k pořádku poté co si moje paní procházela recepty na vánoční cukroví a kromě nich zde nalezla i postrádanou smlouvu o místě věcného odpočinku!
Máte snad někdo podobné prožitky nebo jsme jen „bílou vránou“?

Nejlepší odpověď
mosoj

A to se vám stalo jenom jednou ?

Já třeba mám doma asi 6 metrů na měření a když chci něco změřit měřím to trojúhelníkem, protože metry se dokonale schovaly.
Nebo pracuju u stolu v dílně a v ruce mám lepicí pásku. Tu položím, od stolu neodejdu a když chci pokračovat v lepení páskou . Páska prostě není. Tak jdu pro druhou pásku. Když to zalepím a zvednu krabici, tak zjistím že jsem si s tou páskou tu krabici podložil.

Další odpovědi
ivzez

To není homóza, ale HOsiP.
Neřeším, nemá to cenu …

redy

A už si něco hledal, a měl si to v ruce?

ptáč

Podobných bych mohl přidat nespočítaně.

johana 56

Stává se často.Doma krizi s úsměvem přejdu.Veřejně je to velký trapas,pokud de přidá někdo další.
Odcházela jsem z kontroly na očním oddělení,s roz­kapanýma očima.Venku krásný letní den,hledala jsem nezbytné sluneční brýle,marně.Vrátila jsem se a zeptala sestry,zda někde neleží.Do hledání se zapojila také paní doktorka.Brýle nebyly.Nakonec nás usmívající se pán,sedící v místnosti u sestry,upoznil,že je mám (dle svého zvyku) ve vlasech.Vše skončilo hromadným výbuchem smíchu,při pravidelných kontrolách na „homózu“ vzpomeneme.

gagaga

redy.., kolik Vam je ?
pak bych doplnila .. :p
neco podobneho se mi v zivote uz taky stalo.. :)

  • iv-

dudu

Narodili jsme se v minulém tisíciletí jen rok před druhou polovinou předchozího století-

gagaga

ja ne ! :p
ja az v te druhe polovine :p
:))