Avatar uživatele
dudu

Jak řešíte dopady nemoci zvané „homóza“?

Znalci vědí, že diagnóza zvaná homóza popisuje stav kdy se „hoví..o“ mísí s mozkem.
S přibývajícími léty se bohužel s tímto aspektem setkáváme stále častěji.
Letos měla např. „tu čest“ perlit moje větší polovina a sice:

  • počátkem léta jsme od naší obce k podpisu obdrželi dvě paré smlouvy o pronájmu hrobního místa na hřbitově.

Dokumenty jsme podepsali a originál připravili k předání na úřad. Vše proběhlo relativně v pořádku až na fakt, že druhý den kopie citované smlouvy nebyla u nás ani po marném hledání k nalezení.
Světe div se, neboť včera se vše navrátilo k pořádku poté co si moje paní procházela recepty na vánoční cukroví a kromě nich zde nalezla i postrádanou smlouvu o místě věcného odpočinku!
Máte snad někdo podobné prožitky nebo jsme jen „bílou vránou“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, johana 56, redy, gagaga před 3444 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

A to se vám stalo jenom jednou ?

Já třeba mám doma asi 6 metrů na měření a když chci něco změřit měřím to trojúhelníkem, protože metry se dokonale schovaly.
Nebo pracuju u stolu v dílně a v ruce mám lepicí pásku. Tu položím, od stolu neodejdu a když chci pokračovat v lepení páskou . Páska prostě není. Tak jdu pro druhou pásku. Když to zalepím a zvednu krabici, tak zjistím že jsem si s tou páskou tu krabici podložil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

To není homóza, ale HOsiP.
Neřeším, nemá to cenu …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

A už si něco hledal, a měl si to v ruce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Podobných bych mohl přidat nespočítaně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Stává se často.Doma krizi s úsměvem přejdu.Veřejně je to velký trapas,pokud de přidá někdo další.
Odcházela jsem z kontroly na očním oddělení,s roz­kapanýma očima.Venku krásný letní den,hledala jsem nezbytné sluneční brýle,marně.Vrátila jsem se a zeptala sestry,zda někde neleží.Do hledání se zapojila také paní doktorka.Brýle nebyly.Nakonec nás usmívající se pán,sedící v místnosti u sestry,upoznil,že je mám (dle svého zvyku) ve vlasech.Vše skončilo hromadným výbuchem smíchu,při pravidelných kontrolách na „homózu“ vzpomeneme.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

redy.., kolik Vam je ?
pak bych doplnila .. :p
neco podobneho se mi v zivote uz taky stalo.. :)

  • iv-

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Narodili jsme se v minulém tisíciletí jen rok před druhou polovinou předchozího století-

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja ne ! :p
ja az v te druhe polovine :p
:))

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek