hanulka11

Jak prožíváte masopust?Udržují se u vás nějaké tradice?

Odpovědi
anonym

u nás na Masopust přijedou kolotoče,a je velká pout,kdysi to opravdu bylo hned před velikonoci,ale bohužel tou dobou byla ještě dost zima,nebo pršelo,proto tuto pout a zábavu přesunuli na květen a tím pádem už je to jen pout a s masopustem to nemá nic společného

sejtanka

tak u nás chodí po vesnici masky od domu k domu,je tu veselo,popíjí se a hraje muzika a zpívá se,pokud se tomu dá v některých případech kdy je více požito říci zpěv.Z poutí to nemá nic společného,je to vlastně pochovávání basy .

hanny 2

Masopust prožívám asi tak,že si dám nějaké maso a žádné tradice se tady neudržují,akorát se pálí čarodějnice,ale to je asi něco jiného a jindy,že?