pas

Jak probudit displej mobilu Cubot X 18?

Dobrý den. Mobil Cubot X 18, Android 7.0 Zatím se nedaří nastavit tak, aby po doručení SMS byl displej rozsvícen, u Samsungu core duo 4.2.2 to běželo v pohodě. Přišla zpráva , displej se rozsvítil. Máte někdo zkušenost nebo radu? Díky.

Odpovědi
orestez

Nastavení Nezobrazování upozornění o příchodu SMS nebo upozornění o příchodu SMS a nezobrazování obsahu zprávy je nový bezpečnostní standard 7. Některé funkce mohou být používány i při zamčené obrazovce. Fotoaparát, zobrazení upozornění příchozího emailu, sms, + služby Google a mnoho dalších.

pas

Díky za info ale pokud tedy chci aby se displej rozsvítil po příchodu sms tak mám smolíka? Jinak přes Viber se po doručené zprávě displej rozsvítí, to je nějaké divné..