jirka F

Jak probíhá váš odpočinek například když příjdete z práce?

Můj probíhá tak že si vypiji kávu a za chvíli usnu v křesle. A tím odpočívám.

Odpovědi
Drap

Většinou pokaždé jinak.

hapiky

Provádím tzv.„ležink“, telča, zprávy, slipink.

Kelt

Záleží na tom, jak se cítím. Někdy jdu spát, někdy jím, dívám se na televizi. Jak kdy. a taky záleží na tom, co bude následovat druhý den. Jinak před víkendem a jinak před obyčejným dnem. A taky záleží na tom, jaké mám plány v ten daný den.

Jakub Tlapal

Já jsem to měl dřív úplně stejně. Vracel jsem se z práce úplně vyřízený. Pak jsem se natáhl na gauč a hodinu, dvě jsem spal a večer od 9, maximálně od 10 znovu. Přišlo mi, že spím skoro pořád a stejně jsem byl unavený. U doktora jsem byl, nic mi nezjistili. Pomohl mi až doplněk stravy Pharmanex LifePak+ a Marine Omega od Nu Skin , po kterém mám víc energie a nemusím už přes den spát.