FlAsh_7

Jak probíhá studium na vysoké škole?

Odpovědi
Kelt

Na každé je to jinak. Vyber si školu a zjisti si vše na internetu, některé školy mají Den otevřených dveří. Součástí výuky jsou přednášky, cvičení a zkoušky. Dostávají se za to kredity podle určitých pravidel. Pro postup do vyššího ročníku je třeba mít potřebné množství kreditů. Na obecnou (blbou) otázku všeobecná (blbá) odpověď.

Arne1

Úplně jinak než na střední. Střední škola je do jisté míry náročnějším pokračováním základky. Vejška je úplně jinde – mnohem variabilnější, více typů vyučování, jinak definované povinnosti, jiné známkování, větší objemy učiva.
Nejlépe si sednout s nějakým vysokoškolákem, nejlépe ze školy o kterou máš zájem a nechat si popovídat.

orwell

Normálně. Chodíš na přednášky, na cvičení, plníš zadané úkoly, získáváš zápočty (dnes kredity) a děláš zkoušky.