Lgee

Jak přinést do života štěstí?

Mám na úctě 467000,– (na dvou kdyby banka krachla)
Ale štěstí nemám, je to sice nic, ale je to víc než má ledový muž (pravidla) na můj věk 23 let je to dost.

Nejlepší odpověď
Rokio

Naučit se radovat z maličkostí a žít naplno.

Další odpovědi
Kelt

Velikost částky není známkou velikosti štěstí. Co kdyby ses zeptal. Co mne v tomto okamžiku dělá štastným? Co bych měl udělat, abych se cítil štastný tady a ted? Můžeš mít velký balík peněz a být neštastný. Pocit štěstí si musíš vytvořit. Pokud si myslíš, že někdy v budoucnu budeš štastný až. dokončíš školu, .. získáš zaměstnání,.. najdeš partnera.. budeš mít rodinu.. tak pořád čekáš. Třeba se raduj, že vidíš vrabce, nějakou holku, posloucháš hudbu a pod.