independent

Jak poznáte uvařené vejce od syrového?

…žeby roztočením?

Nejlepší odpověď
Kelt

Já provádím roztočení. Vajíčko uvařené na tvrdo se točí lépe a když ho zastavím, tak se neroztočí znovu. Syrové vajíčko se po chvilkovém zastavení znovu roztočí.

Další odpovědi
ivzez

Nepotřebuji to, vím, která jsem uvařila
a která jsou syrová, ale poznala bych to
poklepem → zvuk se liší.

Lamalam

Rozbiju skořápku, pokud obsah vyteče, bylo syrové. V opačném případě je vařené.

Kajoch

Že bys to věděl a přesto se zeptal?:)

independent

no jo, to byla rakce na toto- https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-a-proc-vznikly-kraslice