dust8

Jak poznat, že plísňový sýr plesnivý jinou než původní plísní?

Např. hermelín.

Odpovědi
zjentek

Poznám to, ale obtížně se to popisuje. (;

Navíc moribundy, který ti plísňový sejra mohou nachytat, jsou závislé na podmínkách skladování, takže škála příznaků bývá fakt pestrá v závislosti na zejména fyzikálních faktorech… musíš to prostě vnímat. Co je pro jednoho dávno plesnivé, pro druhého je teprve plísňové.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.