Lgee

Jak poznat, zda je pařížský salát zkažený?

Přijde mi že má divnou vůňi ale může to být jen změnou receptury, jak to poznat jednoznačně?

Odpovědi
elkon

Všechno dohromady. Vůně, chuť, barva a hlavně datum na štítku.

autacek

To zaručeně poznáš až za pár hodin na záchodě.

Nassin

Pokud vím, tak receptura by už měla být ve výrobnách stejná. Pokud si děláš salát sám, mohl jsi přidat něco, co ovlivnilo chuť na kterou jsi jinak zvyklý. Zkažený salát se pozná podle kyselosti i vzhledu a konzistence surovin.

zjentek

Vzhledově nevábný, mdlých barev, na chuť kyselý, na obalech vizuálně i sluchově patrné procesy kvašení…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… jen poopravím @autacka: jak moc je zkažený, poznáš podle počtu těch „pár hodin“ …

quentos

„… vůňi…“ … tak to ti tam just nechám.

nyjono

Quentosi, buď rád, že nenapsal vůňě 🤣🤣🤣

jáára

hahaha