kurec

Jak poznat, kdy je ten nejlepší čas na odchod z firmy do jiné?

Nejlepší odpověď
elkon

To nelze určit. Někdo je ve firmě celý život, Někdo odejde za lepším výdělkem. Někdo odejde kvůli vztahům na pracovišti. Někdo jiný kvůli zdravotním problémům. Obecně lze říci, že není nutné odcházet, pokud není vážný důvod.

Další odpovědi
Justin1

Odcházel bych, až bych byl hodně nespokojený se stávající prací.

Ametyst

Obvykle to bývá sedm roků. Potom se z práce může často stát nezáživná rutina.

iceT

Když už tě práce v ní nebaví, když už ráno jsi při cestě do práce znechucen případně jinak iritován, no prostě když už je těch negativ více.