Dr. Darko

Jak poznám, že jsem se předávkoval kofeinem?

Nejlepší odpověď
Malvína

Že vám prdne hertzna.

Další odpovědi
Alesh

Jako projevy předávkování kofeinem můžeme pozorovat: bušení srdce, třes, nervozitu, bolesti hlavy, neklid, nevolnost, zažívací obtíže a zvracení. Těžké otravy mohou vyvolat: epileptický záchvat, poruchy srdečního rytmu, poruchy vědomí a smrt.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Jak+pozn%C3%A1m%2C+­%C5%BEe+jsem+se+p%­C5%99ed%C3%A1vko­val+kofeinem%3F

elkon

To ví každej doktor. 😂😁

Marty Koller

Předávkování kofeinem to jsem v životě neslyšel🙄🙄🙄já se předávkoval vitamíny. Zajdi k doktorce. Ale záleží na tom kolik jsi toho měl.