Dazma

Co dělat s předávkování kofeinem?

Včera jsem vypila 2 ledové kávy a asi se mi podařilo předávkovat kofeinem. Je mi teprve 15. Mám šelest na srdci. Včera mi bylo docela špatně, měla jsem závratě a rychle mi bušilo srdce. Nikdy předtím se mi nic takového nestalo. Mám počkat až to přejde nebo jít k doktorovi?

Nejlepší odpověď
RQLM

hlavně hodně pij obyčejnou neslazenou vodu. ale jestli je ti hůř než včera, běž k doktorovi.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že po dvou ledových kávách ses nemohla předávkovat. Nevolnost je nejspíše způsobená tím vedrem.
Každopádně jestli máš problémy se srdíčkem k lékaři si zajdi .
Hlavně hodně tekutin – myslela sis že se ověžíš, ale káva není pití které prospěje v tomto vedru- musíš pít hodně vody , minerálku apod.

Nikkol

Ale jo, stát se to může. Mě se to taky stávalo, tak kávu už vůbec nepiju několik let. Pomůže hodně se napít vody a zajíst něčím sladkým, nebo masem. A nemyslet na to.

arygnoc

hodně tekutin.

místo ledové kávy doporučuji ledový čaj – ne kupovaný, doma uvařený, vychlazený, neslazený.