DandrdaMan01

Jak požádat holku jestli by se mnou chodila?

Popř. jak se jí zalíbit.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Holka se nežádá o to, jestli s tebou bude chodit, to vyplyne automaticky z vašeho chování a ujištění se o tom opravdu není potřeba.

Tipuju ti, že Ti je 14 – 15? Pak doporučuji zpovednice.cz, tam jsou na to větší experti ;)

Další odpovědi
daemos

Zeptej se jí „Dáš mi nebo nedáš?“ Na vysokých školách to tak Erasmási normálně dělají a mají, řekl bych, 75 % úspěšnost…

anonym

Zbynas má pravdu, na to se přece nemůžeš ptát, co myslíš, že by ti odpověděla?

marci1

Tak takhle asi ne. Zkus ji třeba pozvat do kina, na procházku ap. Jestli bude souhlasit, už máš na půl vyhráno. 🙂

Kelt

První věc je setkat se s ní a promluvit si s ní, už podle řeči, podle způsobu mluvení poznáme, zda to má s danou osobou cenu chodit. To co vidíš, je pouze obal, ten může být pěkný, ale hlavní je to, co je uvnitř a to poznáš , až s daným člověkem promluvíš a lépe ho poznáš. A třeba s ním budeš chodit. Tedy s ní.