Když to ve vztahu skřípe či dojde k rozchodu, jak to nejlépe řešit jinak než hádkami?

Když to ve vztahu skřípe či byl rozchod. Jak nejlépe jít na ženu jinak než hádkami? Jakou máte strategii a taktiky? Přílišný projevený zájem taky není zrovna ideální…

Dodám: Příčiny vím (a tam těžko jde něco změnit, ikdyž z mé strany by to nebyl problém)

Odpovědi
Klaproth

Když to skřípe, nemusí nutně dojít k rozchodu. S mojí žanskou se společně proskřípáváme manželstvím už 35 let. To skřípání se časem obrousí.

Drap

Zakoupíš luxusní asi měsíční pobyt v Karibiku nebo koupíš pěkný kabriolet a uvidíš, jak se uklidní.

dubraro

Odchod středem.
Doporučoval již klasik Dr. Plzák.

Smackdown

Tak jí vyslechni,a zjistíš příčinu,pak budeš vědět jak situaci řešit,hlavně neutíkej od reality do hospody,to dělají jen ubožáci.

marci1

Uvař partnerce a sobě kávu, nebo čaj, sedněte si spolu k jednomu stolu a popros ji, zda-li by si v klidu a rozumně mohla s tebou probrat „skřípot“ ve vašem vztahu. 🙂

ivzez

Strategie ani taktiky, stejně jako hádky k ničemu nevedou.

Důležité je vědět (oba!!), proč spolu partneři
jsou a jestli spolu chtějí být dál.

Pokud ano, je na místě rozhovor a dohoda.
A pokud ne, je na místě totéž (i rozchod může proběhnout slušně).