Weymie

Jak postupovat v případě, že máme v domácnosti covid?

Zdravím, sestrě vyšel před pár dny pozitivní výsledek v PCR testu. Samozřejmě bych to nerada chytla. Začela jsem často větrat a mimo můj pokoj chodím v roušce. Co dál?

Odpovědi
Pepa25

Izolace a větrání je v pořádku.
Ještě nesdílet věci, hlavně ručníky atd., opatrně s odpadky (roušky, kapesníky atd.) a uklízením společných prostor (koupelna ..).

Bohužel co jsem slyšel, tak předání v rodině je velmi běžné, i když samozřejmě ne jisté. Hodně tak může pomoct imunita – takže doporučuju hodně spát a jíst vitamíny.

Beno

Dodržovat hygienu.
https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/s-nakazenym-v-jednom-byte-co-delat-aby-se-covid-19-nesiril-p/r~ac92f3200­c9011eba25cac1f6b2­20ee8/

JežíšKristus

*začala

elkon

Spojit se se svým praktickým lékařem, ten už ví co a jak udělat.

led

Okrem zvýšenej hygieny a používania respirátora, nie rúšky, vetrať, Sestra by mala minimálne opúšťať svoju izbu, používať len svoj riad, svoje hygienické potreby, WC dezinfikovať po použití
Dobré je ak máte horské slnko, alebo iný UV zdroj (výbojky, žiarivky) za dodržania bezpečnostných opatrení (tj.nezdržovať sa v priestore počas používania UV zdroja, nepozerať do zdroja UV, používať okuliare s vysokým UV faktorom), spoločné priestory pravidelne „opaľovať“ týmto ultrafialovým žiarením.
Strava bohatá na vitamíny.
Ostatné si nájdete na internetových stránkach venujúcich sa opatreniam proti Covid19, prípadne u ošetrujúceho le­kára

dubraro

Nechat se otestovat. To vám možná tak jako tak nařídí hygiena. Při pozitivním testu nebo prvních příznacích začít preventivně brát ivermectin.

Mary Brown

Ivermectin Is it real or fake?
<a href=„https:/­/buyivermectin24­.com“>Buy ivermectin </a> is a medication used to treat parasites. It's an effective medication, but there are fake versions of it circulating. If you're looking to buy Ivermectin, be sure to do your research first. There are a few things you can look for to spot a fake:

  • Check the source. If you're buying from an online pharmacy, make sure it's a reputable one.
  • Be suspicious of low prices. If it sounds too good to be true, it probably is.
  • Make sure the packaging looks professional.
  • Look for typos or grammar mistakes on the website or packaging.
  • Beware of websites that don't have a physical address listed.

Weymie

Led: to jí tězko vysvětlíš, aby vycházela z pokoje jen v případě nutnosti..

led

Bude sa musieť prispôsobiť, ak nechce nakaziť ostatných.

Weymie

Dubraro: v pondělí jdu na PCR testy