verunka483

Jak poslat obrázek někomu do chatu?

Jak můžu někomu do chatu na facebooku poslat obrázek, který mám uložený na ploše? (aniž bych ho musela ukládat někam na internet..)
Doplňuji:
mosoj: ale když to přetáhnu na tu plochu do chatu, tak se jen ukáže ten obrázek a nejde to poslat :/ a on to nemá u sebe uložené..

Nejlepší odpověď
badisko

pouzivej normalni veci jako skype atd…;-))..nebo by bylo si dobre precist navod atd ..decka co porad mete s tim facebookem…

Další odpovědi
anonym

Poslat jako zprávu a novinkou je Přidat soubory nebo Přidat fotky

mosoj

Přetáhni ho na psací plochu pro chatování, nebo překopíruj , nebo dej odeslat soubor.
Doplňuji:
Psací plochu myslím to okno kam píšeš zprávy. Stačí přetáhnout, nebo myší překopírovat na tuto plochu. Příjemce si obrázek ale musí uložit v počítači aby ho vyděl. Vše je doprovázeno výstižnými zvuky.

Šárina13

To jde jen ve zprávách ;) …buď přetáhnout myší nebo přidat (odeslat) soubor..

mosoj

Omlouvám se já to zaměnil se Skype, ale ve FS to jde také ale je to hrozně pomalé.

verunka483

jojo ve skype to umím..
a když dám odeslat přes, tak tam není na výběr fb ani jak by to jinak šlo:/