vojta003

Jak poskytnout souhlas s poskytnutím údajů – eidentita

Chci se přihlásit na ocko.uzis, ale píše mi to „Nebyl udělen souhlas s poskytnutím údajů.“ edidentitu jsem si založil, ale nevím jak poskytnout souhlas

Odpovědi
Funna

bohužel, tvůj dotaz je moc všeobecný…nevím v jaké fázi schvalování jsi a kde ho děláš (telefon, PC) a jakou identitu sis založil, variant je tam sedm, ale pokud správně, tak dole jsou kolonky na poskytnutí souhlasu…můžeš tam dát trvalý, nebo jednorázový souhlas…

elkon

Jestli si to dobře pamatuji, tak pro přihlášení je potřeba kód, který dostaneš po očkování, zároveň s písemným certifikátem o očkování. Nebo je pak možné přihlášení číslem občanky, popř. číslem karty pojištěnce. Nevím už to přesně, je to půl roku, kdy jsem to absolvoval a potřeboval jsem si stáhnout certifikát do mobilu.