Avatar uživatele
FlAsh_7

Jak „podnikat“ jako dítě?

Dobrý den, jsem nezletilý a chci něco vytvořit. Chci vytvořit něco, co by mélo smysl. Nějaký projekt, do kterého bych zapojil i jiné lidi a bylo by to užitečné pro mě a moje vrstevníky. Menší finanční „investice“ do projektu mi nevadí. Máte nápad na nějaký projekt/y?

Zajímavá 0 před 1768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, asi to moc nechápeš. Chtít je fajn, ale to umí každý. Jiná věc je chtít DOST, což každý neumí. A pokud si myslíš, že ti někdo zdarma dá DOBRÝ nápad (na který bys měl přijít SÁM), tak raději pokračuj ve čtení Mateřídoušky. ;)

Prober se, chceš dělat byznys a nemáš ani základní představu jak na to. Já začal s kšefty ve školce s angličákama (jestli víš co to je). Můžeš to zkusit podobně. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nápad musíš mít ty, ne že ti ho někdo přinese. Pak se můžeš spojit s někým, koho přesvědčíš, že do toho půjde a „zastřeší“ to, než budeš plnoletý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Začal bych teorií. Učit se, učit se. Kdo chce úspěšně podnikat, musí mít především informace!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ten prvotní nápad je to nejdůležitější.
Já měl jako dítě nápadů dost, ale až příliš důvodů „proč to nejde“. Po třiceti letech vidím jak ty samé nápady teď frčí (ovšem někomu jinému)
Pro úspěch potřebuješ mít „nápad“ a „vůli“ ho dotáhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Doporučuju získávat informace, učit se, šetřit finance pro první investici, dokud ti nebude 18, protože bez ŽL podnikat nemůžeš. Když mi bylo takových 15–16 let, už jsem věděl že budu podnikat. Říkal jsem si že dokud nemám živnostenský list, tak se zatím alespoň budu vzdělávat, abych ten start potom měl jednodušší. Škoda že jsem si i nepřipravil trochu více nápadů a myšlenek které se mi tou dobou honily hlavou, protože teď po dvacítce nejsem ani zdaleka tolik kreativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mám několik známých, kterým v podnikání pomáhají jejich děti. Jsou součástí jejich týmu a dostávají i odměnu. Někteří zapojili i své spolužáky. Ti jsou rádi, že si mohou zvýšit kapesné.
Pro někoho to smysl má.
Syn mé kamarádky je již teď krátce plnoletý a tak se mohl osamostatnit a pokračuje ve stejném týmu, jen už to není kapesné ale provize.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek