Usoman

Jak platit platební kartou přes internet?

Mám zájem si koupit jeden produkt přes internet přes platební kartu. A chce to po mě číslo karty. To se zadává dohromady nebo s mezerami? Dále bezpečnostní kód. To je to trojmístné číslo v pravé části bílého políčka na zadní straně karty? Díky. Nerad bych se dopustil chyby.

Odpovědi
miroslav.bk

Ano, bepecnostni kod je to na druhe strane karty, u bileho prouzku pro podpis. Cislo karty se zadava bez mezer

cochee

Číslo karty se obvykle zadává bez mezer. A ano, bezpečnostní kód je to, co si myslíš.