Earl Sin

Jak otvíráte konzervu s rybičkama?

Myslím tu, kde není klíček k otvírání, ani ouško, za které se to dá otevřít
Doplňuji:
Hanulka: No jo, ale mě se to tímto nástrojem nikdy nepodaří otevřít bez deformace celé konzervy :( asi mám levý ruce :)

Nejlepší odpověď
annas

Protože jsem na otvírání „kopyto“, kupuji rybí konzervy jen ty, které mají zvedací kroužek.
Jinak se mi občas zadaří otevřít plechovku stejným otvírákem, který uvádí Hanulka. Ale nesmí být plech příliš tvrdý.

Další odpovědi
hanulka11

nejraději tímto

http://img.na­dapenny.com/t20/111­04/nadap014354513­980232.jpg

manžel to s tím taky neumí -otvírá to nožem

franku

Já dělám část otvírákem a zbytek nožem.

iceT

Tak takový otvírák jsme měli doma kdysi taky,ale teď používám tento http://kuchyne­.leginka.cz/vy­baveni-kuchyne-nadobi-nacini/tescoma-uno-otvirak-na-konzervy
jen je celokovový a určitě nestál dvě stovky,jen padesát.

fg

Hydraulickým zařízením

elektrikář

Jde o to mít ostrý otvírák. Pokud se mi konzerva pomačká používám nůž.