jirka F

Jak někteří lidi můžou vůbec hladovět kvůli tomu, aby zhubli? Jak vydrží hlad, který se dostaví?

mimo těch co chodí kvůli odběru krve atd. na lačno) ?Jak oni vydrží ten hlad který se dostaví

Jak někteří lidi můžou vůbec hladovět kvůli tomu, aby zhubli(mimo těch co chodí kvůli odběru krve atd. na lačno) ?

Nejlepší odpověď
Muffz

Hlad je jen v hlave, staci se nejak zabavit a hlad „zmizi“. Sam to tak mam v ramci diet, ze jeden den v mesici nejim nic, aby telo dostalo necekany impuls, a da se to prezit uplne v pohode.
Samozrejme delsi pusty jsou nezdrave a vetsinou se takhle snazi zhubnout lidi, kteri o hubnuti nic nevi, diky zazite tradici – nebudu jist, zhubnu. Pritom mnohdy lide v dobre postavenych dietach jedi i vetsi mnozstvi jidla, nez jedli do doby, nez s hubnutim zacli.

Další odpovědi
gecco

Prý je to krátkodobé – organismus si zvykne…
😉

ReHu

To dělají jen ti, kteří neví, že hladověním se nehubne.

anonym

Zřejmě se jim nelíbí jejich postava a chtějí
vapadat lépe,proto hubnou.