Ji1rka

Jak někoho rozmluvit?

Dobrý den
Zajímalo by mě jak někoho rozvykládat o čemkoli. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud to potřebuješ (třeba pro svou profesi), studuj psychologii…

A jinak dej druhejm svatej pokoj…
😁

Další odpovědi
setapouch

Alkoholem. Ne proti jeho vůli, to koketuje s trestním zákoníkem.

arachis

Zeptat se na něco,co ho baví. Měli jsme takové nemluvu,který k nám chodil a 3 hodiny se s námi díval na TV beze slova,ale když jsem se ho zeptala na film,už jsem na něj nemusela chodit… :D A povídal nejen důkladně,ale i zábavně.

Šidlo

1.zistiť či je len málovravný (málomluvný) alebo či sa bojí, nedôveruje.....
2. nechovať sa ako tajná služba pri výsluchu
3. nechovať sa ako rodič pri výsluchu
4. naozaj počúvať, nehrať sa s mobilom, neklásť otázky v 15 sekundových intervaloch aj keby nás išlo rozthnúť od zvedavosti
5. nebaviť sa na úplne verejných a hlučných priestranstvách

zlaté pravidlo: najprv vždy skontrolujeme, či je komunikačný kanál čistý na našej strane!

anonym

Nikoho jen tak nezozmluvíš,psycho otázky taky nikomu nerozmluvíš.

klumprt

Telefonním seznamem. https://youtu­.be/YIDy4ivszzE

bolak

Mluv, pořád mluv, mel o čemkoliv, on se chytne.

Pokud je vás tam víc, tak je dobré vždycky o něm říct nějakou nepřesnou informaci pokud nemluví vůbec, třeba když hraje závodně šachy, tak těm lidem řekneš „on hraje profesionálně dámu..“ a protože člověk má tendenci opravovat nepřesnosti, tak sám řekne „šachy!“, no a za chvíli řekneš další „jakoby omylem“ nepřesnost a on to znovu uvede na pravou míru, a až se postupně otrká, začne i něco svýho, až se narazí na téma ke kterému bude mít co říct.

ivzez

Nijak!

Respektuj druhé včetně jejich (ne)chuti mluvit o čemkoliv.