steilys

Jak naučit psa (štěně), aby na vodítku chodil klidně? Hlavně, když je v blízkosti pes.

Mám 5ti měsíční štěně (rhódezský ridgeback), chodí na vodítku u levé nohy, ale jakmile kolem prochází pes, začne tahat, až bude velký, neudržím ho, proto ho to potřebuji naučit.

Nejlepší odpověď
www

Dej do Google ‚Jak naučit psa na vodítko‘ a najdeš vše, dokonce od odborníků 🙂

Další odpovědi
anonym

´Okřiknout´ (když dělá něco špatně) a jakmile uposlechne (pochopí), odměnit.
😉
Tak jej naučíš cokoli.

repetelka

Začni chodit se psem na nejbližší cvičák. Tam se naučí pes základům výchovy a výcviku a to vše ve společnosti jiných psů a pod vedením zkušeného výcvikáře.