Dašenka69

Moje fena plemeno jorkšíra poslední 3 dny chodí po bytě a stále kňučí už se skoro ani nemazlí může té mi stím poradit?

Nejlepší odpověď
beer

Poradí ti po zdravotní prohlídce jenom veterinář, příčin může být totiž hned několik.

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
postcd

prohlídka u veterináře, kňučení může mít milion zdravotních důvodů, zjistěte si jaká je ideální strava pro tu fenu abyste jí tou stravou nepřitěžovala. mohou být kecy, to bych udělal já

Tobbynka

Běžte k veterináři ;) Ten Vám poradí lépe a přesněji než my tady na odpovedi.cz ;)