hanny 2

Jak řešit oční zákal u staršího pejska?

Dobrý den!Našemu 12,5letému jorkšírkovi se poslední dobou dost zhoršilo vidění.Oči má zakalené,samozřejmě vím,že se tak stalo postupně,ale teď vidím,že je z toho dost nervózní,venku se rozhlíží,kouká zmateně kolem sebe,zvlášť za šera a bojí se jít dál.Když mu hodím pamlsek,hledá ho dost dlouho.Mám mu nechat zákal operovat nebo to tak nechat?Jeden vet.mi říkal,že se s tím naučí vcelku dobře žít v prostředí které zná.Máte někdo zkušenosti?Prosím poraďte! Ta operace je určitě dost drahá.
Doplňuji:
mosoji díky!Pokud to bude jen trochu v mých finančních možnostech,tak si to třeba nadělím k vánocům jako dárek,protože mně je ho moc líto a chci mu dopřát to nejlepší.

Nejlepší odpověď
mosoj

Operace určitě levná není, nicméně je to na tobě.
Doplňuji:
Já osobně bych to řešil operací, ale pokud na to nemáš peníze nikdo tě nemůže odsoudit a vynahradíš mu to péčí o něj !!!