erzyka

kdy muzu ucekavat u sve labradorky prvni harani je ji ted 9 a pul mesice??

Odpovědi
Lamalam

U labradorů nastává první hárání obvykle vě věku 10–14 měsíců. Takže to může přijít každou chvíli.

Zdroj: http://www.ha­fici.cz/psi-poradna/psi-kategorie/vete­rina/harani/10429/

Coliffe

Co nejdřívě ;)

erzyka

ja se jen ptam protoze nevim kdy to ocekavat protoze kdyz jsme byly na prochazce tak pes co ji spatril by ji nejradsi obskocil a to se neharala nic

zzzzz

Jo, tak to byl Bolákuv pes, ale on už mu shání, no však nechte se překvapit co.

Ale jinak žádnej stres, Bolák je zodpovědnej 🙂